Aktualności

Pierwsze cztery miesiące rejestracji na Bal 100-lecia AWF przyniosły zapełnienie listy uczestników. Możliwe jest zapisanie się na listę rezerwową.

Zgłoszenie na listę rezerwową możliwe jest poprzez przesłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w treści podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy, rok ukończenia studiów, ukończony kierunek oraz informację, czy przyjdą Państwo z osobą towarzyszącą.

Zachęcamy także do śledzenia wydarzenia „Bal 100-lecia AWF” na portalu Facebook. Dodatkowo do bieżących informacji, mogą tam Państwo bezpośrednio skontaktować się z innymi uczestnikami Balu!

Pierwsze trzy i pół miesiąca rejestracji na Bal 100-lecia AWF przyniosły całkowite zapełnienie listy uczestników. Ze względu na tak duże zainteresowanie rejestracja na wydarzenie została wstrzymana.

Przygotowania do Balu 100-lecia AWF i Zjazdu Absolwentów trwają, a liczba zainteresowanych udziałem rośnie. W celu zbudowania wyjątkowej atmosfery tego dnia, planujemy przygotować pokaz zdjęć przedstawiający uczelnianą codzienność na przestrzeni lat – uroczystości, wykładowców, sale, laboratoria, obozy, imprezy towarzyskie i sportowe czy absolutoria.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

Historia

Partnerzy

Fundacja na Rzecz AWF w Poznaniu
Hotel Novotel Poznań