Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu to miejsce, które łączy nowoczesność z ponad
95-letnią tradycją. To Uczelnia, która kształci aktywnych ludzi i zapewnia im szeroki rozwój na wielu płaszczyznach.

W naszej Akademii studiuje ponad 4 tysiące studentów (na sześciu kierunkach: Wychowanie fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Turystyka i Rekreacja, Taniec w Kulturze Fizycznej oraz Neurobiologia), którzy podczas nauki zdobywają wszechstronną wiedzę i cenne umiejętności. To także przyszli pracownicy, którzy już teraz chcą zdobywać cenne doświadczenie, by móc samodzielnie radzić sobie na rynku pracy.

Jeżeli zależy Ci na pracowniku, który jest komunikatywny, kreatywny, dobrze zorganizowany i który świetnie sprawdza się w pracy zespołowej i zadaniach samodzielnych, zostaw swoją ofertę w Dziale Marketingu i Karier AWF Poznań!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia formularzu zgłoszenia a następnie przesłanie go na adres . Prosimy o nie przesyłanie skanów formularza i ogłoszeń w wersji PDF.


TARGI PRACY


Każdego roku specjalnie dla naszych studentów i absolwentów organizujemy targi pracy AWF Poznań. Jest to wydarzenie, które w jednym miejscu kumuluje pracodawców zainteresowanych osobami z wykształceniem, jakie zdobywają nasi studenci. Jest to świetna okazja do podjęcia dialogu pracodawca – student, wymiany oczekiwań oraz analizy możliwości.

Selekcjonujemy firmy z obszaru sportu, dietetyki, fizjoterapii, turystyki, organizacji czasu wolnego, działań prozdrowotnych i wielu innych. Uczestnicy targów mają szansę sprawdzić, czy dana firma spełnia ich oczekiwania, oraz czy oni pasują do profilu idealnego kandydata.

Spotkania z pracodawcami urozmaicają ciekawe prelekcje, prezentacje i warsztaty.

Serdecznie zapraszamy! Edycja targów roku akademickiego 2017/2018 odbędzie się w marcu. Szczegóły wkrótce!

Fotorelacja z poprzedniej edycji Targów Pracy AWF: