Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu to miejsce, które łączy nowoczesność z ponad
95-letnią tradycją. To Uczelnia, która kształci aktywnych ludzi i zapewnia im szeroki rozwój na wielu płaszczyznach.

W naszej Akademii studiuje ponad 4 tysiące studentów (na sześciu kierunkach: Wychowanie fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Turystyka i Rekreacja, Taniec w Kulturze Fizycznej oraz Neurobiologia), którzy podczas nauki zdobywają wszechstronną wiedzę i cenne umiejętności. To także przyszli pracownicy, którzy już teraz chcą zdobywać cenne doświadczenie, by móc samodzielnie radzić sobie na rynku pracy.

Jeżeli zależy Ci na pracowniku, który jest komunikatywny, kreatywny, dobrze zorganizowany i który świetnie sprawdza się w pracy zespołowej i zadaniach samodzielnych, zostaw swoją ofertę w Dziale Marketingu i Karier AWF Poznań!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia formularzu zgłoszenia a następnie przesłanie go na adres . Prosimy o nie przesyłanie skanów formularza i ogłoszeń w wersji PDF.


TARGI PRACY


Targi Pracy AWF - 9 maja 2018 r.

W tym roku organizowane przez nas Targi Pracy to event, w którym trzeba uczestniczyć! W AWFie spotkają się firmy z obszaru sportu, dietetyki, fizjoterapii, turystyki, organizacji czasu wolnego, działań prozdrowotnych i wielu innych.
 
Do dyspozycji uczestników będzie coach kariery, z którym można będzie przeanalizować drogę rozwoju zawodowego i poprawić dokumenty aplikacyjne; doradca podatkowy, który udzieli informacji z dziedzin księgowości, dofinansowań i zakładania firmy; trener i dietetyk, który opowie o zdrowych przekąskach do pracy i szkoły oraz skonsultuje plany żywieniowe i pomoże wybrać odpowiednie programy treningowe.

Podczas Targów będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie biznesowe do CV!
 
Wszystkich pracodawców zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wypełnienia karty zgłoszeniowej.
Ostateczny termin zgłoszenia mija 25 kwietnia.
 
ZAPRASZAMY!

Fotorelacja z poprzedniej edycji Targów Pracy AWF:

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK