Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu to miejsce, które łączy nowoczesność z prawie 100-letnią tradycją. To Uczelnia, która kształci aktywnych ludzi i zapewnia im szeroki rozwój na wielu płaszczyznach.

W naszej Akademii studiuje ponad 4 tysiące studentów (na ośmiu kierunkach: Wychowanie fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Dietetyka, Turystyka i Rekreacja, Taniec w Kulturze Fizycznej, Animacja Osób 50+ oraz Neurobiologia), którzy podczas nauki zdobywają wszechstronną wiedzę i cenne umiejętności. To także przyszli pracownicy, którzy już teraz chcą zdobywać cenne doświadczenie, by móc samodzielnie radzić sobie na rynku pracy.

Jeżeli zależy Ci na pracowniku, który jest komunikatywny, kreatywny, dobrze zorganizowany i który świetnie sprawdza się w pracy zespołowej i zadaniach samodzielnych, zostaw swoją ofertę w Dziale Marketingu i Karier AWF Poznań!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia formularzu zgłoszenia a następnie przesłanie go na adres . Prosimy o nieprzesyłanie skanów formularza i ogłoszeń w wersji PDF.


TARGI PRACY


Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia relacji z minionych Targów Pracy AWF!


Targi Pracy AWF – 9 maja 2018 r.

W AWF-ie spotkali się przedstawiciele firm z obszaru sportu, dietetyki, fizjoterapii, turystyki, organizacji czasu wolnego, działań prozdrowotnych i tym podobnych.

Do dyspozycji uczestników byli: coach kariery, z którym można było przeanalizować drogę rozwoju zawodowego i poprawić dokumenty aplikacyjne; doradca podatkowy, który udzielał informacji z dziedzin księgowości, dofinansowań i zakładania firmy oraz trener i dietetyk, który opowiedział o zdrowych przekąskach do pracy i szkoły oraz konsultował plany żywieniowe i pomagał wybrać odpowiednie programy treningowe.
Poza ciekawymi rozmowami przy stoiskach targowych, uczestnicy mogli wziąć udział w panelach prowadzonych przez specjalistów. Między innymi Dorota Traczyk, dietetyk i autorka książki „Legalny doping”, opowiedziała jak rozwinąć swoją działalność w tej branży, a Anna Zalewska i Adrianna Nowak z agencji marketingu internetowego Widoczni, opowiedziały o marketingu osobistym i o tym, jak go skutecznie stosować. Kilkanaście wystąpień o różnej tematyce cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów.

Podczas Targów uczestnicy mieli okazję zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do CV, a o przekąskę w postaci pysznego sushi i szarlotki zadbała grupa Orbis S.A.

Wszystkim Uczestnikom i Pracodawcom dziękujemy za udział. Zapraszamy na kolejną edycję Targów Pracy AWF!

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Pracy AWF, która już 14 listopada 2018 r. w naszej Uczelni.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody