Co robię najlepiej na świecie? Jaki mam temperament? Jaki jestem, a jaki chcę być? – to pytania, na które wczoraj, 17 listopada br. odpowiadali uczestnicy warsztatów „Jesteś wyjątkowy. Poznaj swoje mocne strony”. Spotkanie motywacyjne poprowadziła Magdalena Robaszkiewicz, właścicielka firmy Consulting Coaching Business i wykładowca akademicki z zakresu strategii biznesowych.

Podczas warsztatów nie brakowało zaskakujących ćwiczeń i zadań grupowych, polegających m.in. na poszukiwaniu pozytywnych cech u innych uczestników czy tworzeniu bilansu własnych silnych i słabych stron. Luźna i wesoła atmosfera sprzyjała odkrywaniu własnego potencjału zawodowego i osobistego.Kolejne spotkanie z cyklu – „ Plan idealny. Zrealizuj swoje marzenia!” odbędzie się 8 grudnia br. Serdecznie zapraszamy!
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK