04thumbCzy plan idealny istnieje? – to pytanie przed którym stanęli wczoraj uczestnicy wykład z samorozwoju osobistego, który poprowadził Michał Grześkowiak, coach, trener, TEDx speaker, wykładowca retoryki i specjalista w zakresie wielojęzyczności.

Podczas spotkania studenci dowiedzieli się jak dobrze planować działania, tak aby osiągać wymarzone cele życiowe oraz poznali najważniejsze elementy, które wpływają na decyzje, w tym środowisko, czas i przestrzeń. Wykład uzupełniły praktyczne ćwiczenia.

„Plan idealny. Zrealizuj swoje marzenia” to trzecie spotkanie z cyklu szkoleń, które Dział Marketingu i Karier przygotował dla studentów Akademii.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK