legowskiJak zachować balans między życiem studenckim, prywatnym i zawodowym? Czym są czasopożeracze i jak z nimi walczyć? Czy można zorganizować dzień tak, aby mieć czas dla siebie i realizację własnych marzeń? – to pytania, na które już 12 stycznia br. o godz. 15 odpowiemy podczas kolejnego wykładu motywacyjnego pt. „Doba Beyonce ma tyle co Twoja! A Ty jak wykorzystujesz swoje 24h?”.

Praktyczne metody na zwiększenie efektywności gospodarowania czasem zaprezentuje Michał Łęgowski – certyfikowany coach ACC, youtuber, biznesman, prezes firmy szkoleniowej Train Brain, mówca Toastmasters International. Podczas spotkania trener omówi przyczyny złej organizacji czasu, pokaże nam jak je zwalczać oraz opowie o tym, jak być jeszcze skuteczniejszym w życiu i pracy! Serdecznie zapraszamy!


Wykład „Doba Beyonce ma tyle co Twoja! A Ty jak wykorzystujesz swoje 24h?”
12 stycznia, godz. 15
sala 023/024

Na wykład obowiązuje rejestracja [link].


Beyonce 700x846px baner www roz
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK