P1270663 nDopasowane do profilu kształcenia oferty pracy, możliwości spotkania z przedstawicielami znanych i prestiżowych firm oraz warsztat z budowania relacji – to wszystko czekało na studentów, którzy w czwartek wzięli udział w wiosennej edycji Targów Pracy w naszej Akademii.

Wśród wystawców znaleźli się m.in. IBB Andersia, HOT_elarnia, Decathlon czy GO Sport. Gościem specjalnym wydarzenia był znany piłkarz Piotr Reiss, który osobiście zachęcał do podjęcia pracy w swojej firmie.

Po odwiedzeniu Strefy Targowej, uczestnicy mogli dodatkowo wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu z rozwoju kompetencji miękkich. O tym, jakim typem komunikacyjnym jesteśmy oraz o psychologii różnic indywidualnych opowiedział Marcin Domaszewski – psycholog i trener biznesu.
 
Organizatorem wydarzenia był Dział Marketingu i Karier.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK