Ponad czterdzieści wydarzeń, dwa festiwalowe dni oraz ponad setka gości – tak w liczbach wyglądała XX edycję Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, który odbył się w niedzielę na Dziedzińcu Miasta Poznania oraz we wtorek w AWF.

Nasi wykładowcy przygotowali dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów bogaty program atrakcyjnych warsztatów i pokazów. Uczestnicy mieli okazję m.in. zobaczyć jak przygotować pyszne i zdrowie smoothie, napoje izotoniczne, zdrowe przekąski, wziąć udział w warsztacie zielarskim, zajęciach z nordic walking, fizjoterapeutycznych czy zobaczyć pokaz tańca na wózkach i mecz rugby na wózkach. Program wzbogaciły interesujące wykłady poświęcone tematyce olimpizmu, turystyki przyszłości, tańca czy tego, jak zachować młodość do później starości.

W organizację wydarzeń zaangażowały się: Zakład Higieny, Biochemii, Nauk o Aktywności Fizycznej i Promocji Zdrowia, Tańca i Fitnessu, Biomechaniki, Neurobiologii, Żywności i Żywienia, Katedra Rehabilitacji Narządu Ruchu, Rehabilitacji Kardiologicznej, Medycyny Sportu i Traumatologii, Sportów Różnych i Organizacji Obozów, Teorii i Metodyki Zespołowych Gier Sportowych, Metodyki Rekreacji, Geoekologii Turystyki i Rekreacji, Kulturowych Podstaw Turystyki, Pływania i Ratownictwa Wodnego oraz Pracowania Sportów Tradycyjnych i Etnologii Sportu.

Dziękujemy!23 kwietnia br.
Dziedziniec Miasta Poznania25 kwietnia br.
kampus AWF

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK