thumb ziomek wwwJak zrobić profesjonalne pierwsze wrażenie w kilka sekund? Jaka jest mowa ciała ludzi sukcesu? I jakie triki stosują eksperci od wizerunku? Tego dowiedzą się uczestnicy pierwszego szkolenia, Jak Cię widzą, tak Ci płacą – autoprezentacja i dress code w pracy, organizowanego w ramach cyklu darmowych warsztatów z rozwoju osobistego i zawodowego, przygotowanych przez Dział Marketingu i Karier.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Ziomek, stylistka, która współpracuje z wieloma znanymi markami, tj. Simple, Monnari, Top Secret czy DanHen i ukończyła prestiżowe kursy w Londynie i Nowym Jorku. Jest licencjonowaną Style Coach i prowadzi pracownię wizerunku i etykiety biznesu „Wizerunek w Kolorach”, dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Rejestracja na wydarzenie: www.awf.poznan.pl/warsztat
Liczba miejsc ograniczona!

18 październik (środa) godz. 13.30 – 15.00.
sala 023/024, poziom -1


Pozostałe wydarzenia, które odbędą się w tym semestrze, w ramach cyklu warsztatów organizowanych przez Dział Marketingu i Karier:

7 listopad 2017 (wtorek) godz. 15.00 – 17.00
Sport – hobby czy biznes? – jak zarabiać na pasji – Natalia Rybarczyk
sala 023/024

4 grudzień 2017 (poniedziałek) godz. 14.00 - 15.30 -
Życie na bieżni - o motywacji w świecie treningu personalnego - Paweł Kolacki
sala 025/026

18 styczeń 2018 (czwartek) godz. 14.00 - 15.30 -
Nowoczesne metody pracy z dziećmi – jak okiełznać małych ludzi -Marzena Wojciechowska
sala 023/024
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody