P1410733 mDlaczego warto zadbać o profesjonalny wizerunek w biznesie i jakie są podstawowe zasady dress code'u? - dowiedzieli się 18 października br. uczestnicy pierwszego z cyklu darmowych warsztatów dla studentów i pracowników Uczelni. Spotkanie wprowadzające do zasad budowania wiarygodnego i profesjonalnego wizerunku zewnętrznego poprowadziła Katarzyna Ziomek, stylistka i licencjonowana Style Coach. To pierwszy krok do edukacji w tym temacie - uczestnicy wydarzenia otrzymają dodatkowo materiały i wskazówki do dalszej pracy.