Najbliższe wydarzenia, które organizuje i w których bierze udział AWF Poznań:

SZKOLENIA DLA STUDENTÓW - SEMESTR I:

18.10.2017 Jak Cię widzą tak Ci płacą – autoprezentacja i dress code w pracy – Katarzyna Ziomek
ziomekSzkolenie poprowadzi Kasia Ziomek, stylistka, która współpracuje ze znanyni markami, tj.. Simple, Monnari, Top Secret, DanHen.

Ukończyła prestiżowe kursy w Londynie i Nowym Jorku. Jest licencjonowaną Style Coach (należącą do międzynarodowej organizacji zrzeszającej Style Coachów IASC), trener sprzedaży i wizerunku.

Prowadzi pracownię Wizerunku i Etykiety biznesu „Wizerunek w Kolorach” w Poznaniu i Pile, dla klientów indywidualnych i biznesowych.07.11.2017 Sport – hobby czy biznes? – jak zarabiać na pasji – Natalia Rybarczyk
natalia r1Zawodowy żołnierz, trenerka przygotowania fizycznego pilotów F16, trenerka personalna oraz licencjonowana instruktorka wielu form ruchu. Stworzyła zmilitaryzowany program fitnessowy - SELEKCJA_NR: nataliarybarczyk.pl


04.12.2017 Życie na bieżni - o motywacji w świecie treningu personalnego - Paweł Kolacki
kolackiNa szkoleniu można będzie dowiedzieć się, jak radzić sobie z trudami w codziennej walce ze słabościami własnymi i podopiecznych.

Paweł Kolacki - trener personalny i instruktor zajęć grupowych z doświadczeniem zebranym na ponad 2000 godzin przeprowadzonych treningów indywidualnych i grupowych. Współpracuje z osobami, które stawiają na całościowy rozwój. Najbardziej dumny z osiągnięć swoich podopiecznych, którzy ciężką pracą zmienili swoje życia i ciała.


18.01.2018 Nowoczesne metody pracy z dziećmi – jak okiełznać małych ludzi - Marzena Wojciechowska
IMGwojciechowskaPodczas szkolenia uczestnicy poznają nowoczesne formy pracy z dziećmi. Nauczą się, jak ciekawie i efektywnie konstruować program zajęć, jak pozyskiwać i utrzymywać uwagę dzieci, budować autorytet oraz radzić sobie z sytuacjami stresowymi.

Marzena Wojciechowska - prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu metodyki nauczania, nowoczesnych narzędzi w edukacji oraz rozwoju kompetencji psychospołecznych. W biznesie i edukacji stawia na profesjonalną komunikację. Prowadziła szkolenia dla kadry menadżerskiej Kolei Wielkopolskich i Grecos Holidays, kadry Starostwa Powiatowego w Poznaniu, kadry naukowo-dydaktycznej Europejskiej Wyższej Szkoły Biznesu w Poznaniu. Wspiera liczne działania metodyczno-dydaktyczne w ramach projektu Metodyka - Dydaktyka.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK