Drogie Doktorantki, drodzy Doktoranci,  

z radością informujemy, że Krajowa Izba Fizjoterapeutów oraz Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska objęli honorowym patronatem Doktoranckie biegi po zdrowie.

Jednocześnie zapowiadamy, że w trakcie 3-dniowego całkowicie BEZPŁATNEGO sportowo-edukacyjnego wydarzenia, doktoranci będą mogli nie tylko skorzystać z wybranej formy biegu (trasa również dla osób mniej aktywnych) czy warsztatów, które pomogą poprawić zdrowie psychofizyczne ale również z bezpłatnych indywidualnych KONSULTACJI FIZJOTERAPEUTYCZNYCH. 

Fizjoterapeuci pomogą Wam ocenić Wasz stan funkcjonalny czy wesprą w Waszych dolegliwościach mięśniowo-szkieletowych.

Przypominamy, że wydarzenie dedykowane jest również niepełnosprawnym doktorantom.

Więcej szczegółów i informacje o zapisach w załączonym ogłoszeniu lub na stronie https://krd.edu.pl/2018/09/13/doktoranckie-biegi-po-zdrowie-rekrutacja/.

Pozdrawiam
mgr Marcin Błaszcz

Członek Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów

ul. Koszykowa 60/62 lok. 11, 00-693 Warszawa
e-mail: 
tel. kom. +48 604 249 436

www.krd.edu.pl

[Ogłoszenie - PDF]

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody