Spotkanie naukowe nt. doskonalenia warsztatu autora publikacji naukowych
z Profesorem Celichowskim.
Szanowni Państwo, 
 
w związku z realizacją Strategii HR na naszej Uczelni w zeszłym roku została przeprowadzona ankieta badania potrzeb szkoleniowych dla pracowników naukowych i doktorantów AWF Poznań. Obok potrzeby organizacji spotkań dotyczących pisania projektów badawczych, niemal tyle samo osób wskazało wolę uczestnictwa w szkoleniach poprawiających warsztat autora publikacji naukowych. 
 
Wychodząc naprzeciw zgłoszonym oczekiwaniom dnia 22.01.19 (wtorek) o godz. 13:00 zostanie zorganizowane spotkanie koleżeńskie, które będzie poświęcone przede wszystkim identyfikacji szczegółowych problemów, z jakimi spotykają się nasi pracownicy podczas pisania swoich publikacji naukowych. Zakładam, że nasze kolejne spotkania będą miały charakter wymiany doświadczeń kilkorga z naszych kolegów, mających już wystarczające własne doświadczenia i wiedzę, co będzie wspierało przygotowanie przez naszych pracowników kolejnych publikacji. 
 
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu są proszone o przesłanie indywidualnego potwierdzenia uczestnictwa na adres: do dnia 16.01.19. Informacja na temat miejsca spotkania zostanie rozesłana uczestnikom w następnej wiadomości e-mail. 
 
Serdecznie zapraszam! 
Jan Celichowski 
Prorektor ds. Nauki
 
Zapraszamy na VII edycję KONFERENCJI dla MŁODYCH NAUKOWCÓW
pt. Dokonania Naukowe Doktorantów.

Konferencja odbędzie się 30.03.2019 w Poznaniu, 6.04.2019 w Krakowie

oraz 14.04.2019 w Warszawie. Konferencja ta daje możliwość zaprezentowania DOROBKU NAUKOWEGO i dokonań doktorantów, ale przede wszytkom umożliwia zdobycie cennych doświadczeń.

http://www.doktorant.com.pl/index.php/konferencja-dnd-vii-kontynuacja-projektu

Serdecznie dziękuję
Z pozdrowieniami
Dr inż. Marcin Kuczera

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody