Stypendia - Deklaracje dot. przelewów

Szanowni Państwo, uprasza się doktorantów, którzy otrzymali stypendium o natychmiastowe stawiennictwo w dziekanacie studium doktoranckiego w celu podpisania niezbędnej dokumentacji.
Żaden doktorant nie otrzyma wypłaty póki wszyscy nie podpiszą deklaracji - prosimy o poważne potraktowanie niniejszej kwestii.

Konkurs RMPN - Komunikat Sekcji Nauki

Szanowni Państwo, wszystkie osoby, które ubiegały się o środki w ramach konkursu "Rozwój Młodych Pracowników Nauki" uprzejmie proszone są o odwiedzenie poniższej strony internetowej.
 
http://www.nauka.awf.poznan.pl/
 

Czas na samo rozplanowanie środków jest do 20 Listopada 2018 roku. Natomiast wydatkowanie tychże, będzie możliwe jednak dopiero w roku 2019 (zgodnie z decyzją komisji konkursowej).

Osoby, które dotychczas nie miały styczności z systemem kontroli środków finansowych, uprzejmie proszone są o kontakt z Panem Damianem Dolecińskim pod numerem telefonu 618355253 lub adresem mailowym  

Ranking Stypendialny - 2018/2019

Szanowni Państwo - w poniższym łączu znajduje się ranking stypendiów doktoranckich oraz projakościowych przyznanych w roku akademickim 2018/2019.
[Ranking Stypendialny 18-19]

Ustawa 2.0 - Szkoły Doktorskie bez tajemnic

Szanowni Państwo, 14 Listopada o godz. 17.00 w sali Kongresowo-Dydaktycznej UMP (Przybyszewskiego 37), odbędą się konsultacje dotyczące funkcjonowania Szkół Doktorskich. Sala jest w stanie pomieścić prawie 500 osób, zatem gorąco zapraszamy do udziału w konsultacjach!

Szkolenie dla młodych naukowców i doktorantów
Poznański Park Naukowo-Technologiczny

 

W nawiązaniu do przeprowadzonej w tym roku ankiety badania potrzeb szkoleniowych dla pracowników naukowo – dydaktycznych i doktorantów informuję, że 28-29.11.18 na naszej Uczelni zostaną zorganizowane warsztaty z pisania projektów naukowo – badawczych. Szczegółowy program przesyłam w załączeniu. Zajęcia poprowadzą eksperci Regionalnego Punktu Kontaktowego PR UE w Poznaniu.

Z uwagi na warsztatowy charakter wydarzenia oraz ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestnictwa.

Bardzo proszę przesyłać indywidualne zgłoszenia udziału na adres e-mail: do 16.11.18. Informuję, że liczy się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zachęcam do udziału!

Pozdrawiam serdecznie
Karolina Kubiak – Gębura
Sekcja Nauki
AWF Poznań
tel. 61 835 – 50 – 61

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody