Szanowni Państwo,

Niezmiernie nam miło, że wyrażacie Państwo chęć wstąpienia w szeregi społeczności doktoranckiej naszej ukochanej Alma Mater.

Na wszelkie pytania związane z procedurą przyjmowania, udzieli odpowiedzi etatowy pracownik Dziekanatu Studium Doktoranckiego, Pani mgr Lidia Wojtkowiak-Świadek. W zakładce „Kontakt” znajdą Państwo niezbędne dane kontaktowe pomocne w rekrutacji, czyli m.in. do Dziekanatu Studium Doktoranckiego.

Informujemy, że podanie wraz z niezbędną dokumentacją uzupełniającą, należy złożyć w Dziekanacie Studium Doktoranckiego do 30 Czerwca roku bieżącego. Zasady oraz tryb przyjmowania kandydatów w formie uchwały Senatu odnajdą Państwo w poniższym załączniku. Prosimy o zapoznanie się z zasadami i trybem, gdyż to one warunkują przyjęcie kandydata na studia III stopnia.
[Zasady i Tryb przyjmowania]

Podanie oraz kwestionariusz wypełnione elektronicznie, należy wydrukować dwustronnie. Ponadto w podaniu zostały wyszczególnione wszystkie niezbędne oraz fakultatywne załączniki, które dołącza się do podania. Wzór podania oraz kwestionariusza znajdują się w poniższych załącznikach.
[Podanie]   [Kwestionariusz]

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i życzymy powodzenia!
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody