Selekcjoner Reprezentacji Polski U-21 w piłce nożnej – Marcin Dorna oraz ekspert EHF, trener i metodyk ZPRP – Wojciech Nowiński będą gośćmy kolejnej konferencji metodyczno-szkoleniowej pt. „Droga do Mistrzostwa. Etapizacja procesu szkolenia sportowego na przykładzie zespołowych gier sportowych – założenia systemowe”, która już w najbliższy czwartek, 18 maja br. o godz. 14 odbędzie się w auli AWF.

Goście wygłoszą dwa wykłady otwarte:

„Etapizacja procesu szkolenia w piłce nożnej – rozwiązania systemowe”
Maciej Dorna

„Systemowe założenia procesu szkolenia sportowego młodzieży w piłce ręcznej w Polsce na tle wybranych rozwiązań w krajach europejskich”
Wojciech Nowiński

Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe oraz Zakład Teorii Sportu AWF.

Rejestracja na stronie: www.wss.poznan.pl

KONFERENCJA metodyczno szkoleniowa A3 5 5 17
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK