Otwieramy Drzwi dla kandydatów na studia w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim. Już w najbliższy piątek, tj. 19 maja br. o godz. 11 zapraszamy wszystkich pasjonatów zdrowego stylu życia do wzięcia udziału w warsztatach i wykładach przygotowanych przez naszych naukowców.

Pracownicy Uczelni zaprezentują ofertę kształcenia, zasady rekrutacji oraz możliwe kierunki rozwoju zawodowego, a absolwenci i studenci ZWKF podzielą się swoim doświadczeniem. W programie m.in. warsztaty z fizjoterapeutami, dietetykami, fizjologami, trenerami.

Szczegółowe wydarzenia: [link]

Na uczestników czekają konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów – firmy Intersport i 4F.

Drzwi Otwarte ZWKF
19 maja (piątek), godz. 11.00