www ikona sportowiec 2017Rusza głosowanie w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca – studenta AWF! Do drugiego etapu zakwalifikowało się piętnastu sportowców reprezentujących różne dyscypliny sportowe, w tym m.in. pływanie, gimnastykę sportową, taekwondo, koszykówkę, lekkoatletykę, kickboxing czy szermierkę.
Pełna lista kandydatów oraz opis ich najważniejszych osiągnięć z ostatnich lat znajduje się na stronie internetowej: http://www.awf.poznan.pl/pl/plebiscyt
Głosować można online [link] lub w specjalnych urnach. Znajdziecie je w budynku głównym, wejście A oraz budynku dydaktycznym, poziom 0.

Konkurs zamykamy 25 kwietnia o godz. 15. Każdy z pracowników i studentów AWF oddać może tylko 1 głos.
Gala wręczenia nagród odbędzie się 31 maja br.

www wpis sportowiec 2017