sebastian 02Studenci kierunku Taniec w kulturze fizycznej będą towarzyszyć tegorocznej edycji Dancing fairPlayce Poznań, który jest kontynuacją Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego – autorskiego projektu utworzonego przez Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca, która jest również pedagogiem w naszej Akademii.

- Studenci, którzy ukończyli II rok kierunku Taniec w kulturze fizycznej, będą mogli podczas Dancing fairPlayce Poznań odbyć praktyki asystenckie i taneczne. Będą również brać udział w organizacji wydarzenia, jako wolontariusze, a niektórzy dostaną do poprowadzenia fragmenty warsztatów - informuje prof. Ewa Wycichowska. - Jeden ze studentów - Sebestian Cynk - znalazł się nawet w gronie prowadzących warsztaty, ze względu m.in. na unikalność techniki, którą wykonuje - experimental dance - dodaje.

W tym roku warsztaty taneczne odbywają się między 19 i 28 sierpnia br. w Parku Rekreacyjno- Sportowym FairPlayce przy ul. Bożydara 10. Do wyboru jest szereg atrakcyjnych technik, a warsztaty poprowadzą, jak zwykle, świetni, utalentowani pedagodzy. Szczegóły na: www.dancingpoznan.pl/o-warsztatach.html Patronat nad wydarzeniem objął Jego Magnificencja Rektor AWF, dr hab. Dariusz Wieliński, prof. AWF.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK