hokej mlodziki 07 2017 2Reprezentacja Polski w Hokeju na trawie do lat 16, której przygotowanie od strony naukowej, analizy kinematycznej i monitoringu przygotowania motorycznego wspiera zespół badawczy Zakładu Teorii Sportu, pod kierownictwem dr hab. Jana Konarskiego zdobyła Mistrzostwo Europy, pierwsze w historii w nowo promowanej formule 5-osobowego hokeja na trawie.

W finale Polska pokonała drużynę Francji 4:2, zapewniając sobie prawo startu w przyszłorocznych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Buenos Aires (Argentyna). W turnieju brało udział 14 Zespołów, a na podium obok polskiej reprezentacji stanęli przedstawiciele Francji i Austrii.


mlodziki hokej 07 2017
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK