P1390670Wraz z nadchodzącym nowym rokiem akademickim zapraszamy studentów studiów licencjackich i magisterskich kierunków Sport i Wychowanie Fizyczne do wybierania specjalizacji z szermierki. Dzięki porozumieniu, podpisanym przez władze naszej Uczelni z Polskim Związkiem Szermierczych, studenci Akademii będą mogli zdobyć uprawnienia trenerów i instruktorów szermierki, honorowane przez ten związek.

Na studentów czeka odnowiona sala do szermierki, przystosowana do prowadzenia zajęć z tej specjalizacji. Miejsce zostało odświeżone, przystosowane do ćwiczeń i wyposażone w klimatyzację, zapewniającą komfortowe warunki podczas treningu.