erasmus logoBiuro Współpracy z Zagranicą po raz kolejny zaprasza wszystkich pracowników Uczelni zainteresowanych zagranicznymi wyjazdami stypendialnymi do skorzystania z oferty programu ERASMUS+HE, który daje nauczycielom akademickim możliwość przeprowadzenia wykładów w uczelni partnerskiej, a pracownikom niebędącym nauczycielami akademickimi szanse uczestnictwa w zagranicznych szkoleniach. Formularz zgłoszeniowy, wykaz uczelni partnerskich oraz regulamin finansowania wyjazdów pracowników w załączeniu.

Zapraszam wszystkich do obejrzenia filmu przygotowanego z pomocą pracowników, którzy już uczestniczyli w takiej wymianie jako zachętę do przełamania wszelkich oporów i skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji poznania innych uczelni, ich studentów, nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych. Myślę, że warto chociaż raz spróbować, aby zrozumieć idee tego programu, który gości już na naszej Uczelni prawie 20 lat (w przyszłym roku będziemy obchodzić rocznicę programu).

Zainteresowanych zapraszamy do składania formularza aplikacyjnego do 13 października br. do BWZ budynek rektoratu, pok. 102, (godz. 11.00 - 14.30).

formularz rekrutacyjny
wykaz uczelni partnerskich

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK