erasmus logoMasz kreatywny umysł i duszę artysty? Świętuj 30-lecie programu Erasmus i weź udział w konkursie na esej pt. „ERASMUS – przepis na udane studia” lub/oraz w konkursie fotograficznym pt.: "ERASMUS - moja historia”, które organizuje z tej okazji Biuro Współpracy z Zagranicą naszej Uczelni.

Celem obu konkursów jest ukazanie ekspresji i bogactwa przeżyć własnej historii, oryginalność przekazu i wyłonienie laureatów, którzy wykażą się autorefleksją, ciekawym opisem/obrazem intelektualnej wędrówki, a nie tylko wiedzą książkową, na temat określony w regulaminie konkursu.

Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne. Uczestnikami konkursów mogą być studenci i pracownicy, którzy uczestniczyli w programie ERASMUS+ (wymiana, zajęcia dla studentów incoming) w latach akademickich 2014-15, 2015-16 i 2016-17.

Najciekawsze prace w obu konkursach zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi (tablety, aparaty fotograficzne, prezentery, power banki etc.), ponadto opublikowane w materiałach promocyjnych Uczelni natomiast zdjęcia zaprezentowane w ramach zorganizowanej wystawy.

Prace należy przesłać z formularzem zgłoszeniowym. Termin przesłania pracy upływa 20 października br. Szczegóły uczestnictwa zawarte są w załączonych regulaminach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

Konkurs fotograficzny - formularz
Konkurs na esej - formularz
Regulamin konkursu fotograficznego
Regulamin konkursu na esej
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK