bronikowkaO roli nauczyciela wychowania fizycznego w przygotowaniu młodzieży do podejmowania aktywności fizycznej, według uniwersalnych wartości i z szacunkiem do drugiego człowieka oraz o swojej drodze do sukcesu, opowiadał studentom Michał Jeliński - wielokrotny Mistrz Świata, trzykrotny olimpijczyk (Ateny 2004, Pekin 2008 i Londyn 2012) oraz złoty medalista igrzysk olimpijskich w Pekinie 2008 r.Sportowiec chętnie odpowiadał na pytania uczestników i wyjaśniał, w oparciu o własne doświadczenie, wszystkie wątpliwości związane z szeroko pojętą kulturą fizyczną.

Spotkanie ze studentami drugiego roku kierunku Wychowanie Fizyczne odbyło się na zakończenie przedmiotu Olimpizm prowadzonego przez dr hab., prof. AWF Małgorzatę Bronikowską.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody