halaNasza Akademia po raz kolejny została najchętniej wybieraną uczelnią publiczną spośród wszystkich uczelni wychowania fizycznego w Polsce, w roku 2017/2018. Dodatkowo w raporcie przygotowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zajęła piąte miejsce wśród najpopularniejszych uczelni w Polsce, wybieranych przez kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie. Spośród uczelni poznańskich AWF wyprzedziła jedynie Politechnika Poznańska, zajmując trzecie miejsce.

Juz po raz kolejny, w raporcie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego nasza Akademia jest najchętniej wybieraną uczelnią spośród uczelni wychowania fizycznego w Polsce. Pełen raport można przeczytać tutaj:

Raport