00
Dr Agata Glapa i mgr Karolina Chlebosz, doktorantka naszej Uczelni, reprezentowały AWF na międzynarodowej konferencji BRICSCESS 2017, która na przełomie listopada i grudnia br. odbyła się w Santos, w Brazylii. Nasze przedstawicielki wygłosiły referaty, w ramach projektu The Foundation for Global Community Health (GCH), który ma na celu budowę programów związanych z poprawą jakości życia dzieci na całym świecie.


Dr Agata Glapa, pracownik Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej, w swoim wystąpieniu poruszyła temat Physical activity among primary school children residing in the city of Poznan in Poland, a mgr Karolina Chlebosz - Taking mental training into schools- polish perspective.

Spotkanie zgromadziło praktyków, naukowców i nauczycieli z całego świata, zajmujących się naukami o sporcie i współpracujący w ramach projektu GCH. Tematem przewodnim konferencji były Duże wydarzenia sportowe i promocja zdrowia: polityka i dziedzictwo w naukach o sporcie.

Strona internetowa projektu: www.gchfoundation.org
Strona konferencji: www.bricscess2017.com/index.html

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody