lista mocy okladka 1024100 najbardziej wpływowych Polaków i Polek z niepełnosprawnością, których łączą siła, optymizm i waleczność zostało wybranych przez redakcję magazynu Integracja i portal Niepelnosprawni.pl do publikacji Lista Mocy, która ukazała się na początku grudnia br. Wśród wybranych osobowości, które zmieniają życie innych, dzielą się wiedzą i mają wyjątkowy wkład w życie społeczne są: nasz pracownik - dr hab., prof. AWF Tomasz Tasiemski w kategorii Edukacja/rozwój osobisty oraz student Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim - Maciej Lepiato, w kategorii Sport/zawodnicy/działacze.


Oficjalna premiera książki odbyła się 1 grudnia br. w Centrum Prasowym PAP w Warszawie – z udziałem Piotra Pawłowskiego, prezesa Integracji, Krzysztofa Michałkiewicza - Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych oraz bohaterów wydawnictwa.


Publikację można przeczytać i pobrać pod linkiem:
www.niepelnosprawni.pl/files/nowe.niepelnosprawni.pl/public/2017/lista_mocy_2017.pdf
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody