W wesołej, świątecznej atmosferze, którą 15 grudnia br. wprowadzili studenci pierwszego roku SUM, kierunku Turystyka i Rekreacja zakończyła się charytatywna zbiórka na rzecz potrzebujących.


W tym roku studenci i pracownicy zbierali artykuły dla bezdomnych i przytuliska Azorek w Obornikach, a także wspierali marzenie Maćka Pustkowskiego o nowym wózku, umożliwiającym poruszanie się.

Dla Maćka, który choruje na zespół Dandy- Walkera udało się zebrać ponad 1400zł.
Pozostałe, zebrane artykuły zostały przekazane do Caritas Poznań i schroniska Azorek.

Akcja, której celem było wsparcie potrzebujących - w tym wyjątkowym, świątecznym okresie - zorganizowana została przez dr Małgorzatę Woźniewicz-Dobrzyńską, która każdego roku, w ramach prowadzonego przedmiotu Metodyka Animacji, organizuje zbiórki charytatywne.

W jej imieniu dziękujemy za zaangażowanie i wyjątkową atmosferę, jaką tego dnia stworzyli studenci TiR, a także za pomoc i wsparcie - dr Beacie Kaczor, mgr Bartoszowi Mazurowi i Martynie Król – studentce Akademii.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody