miniaturkaŻyczenia przełamane opłatkiem i wspólne rozmowy przy wigilijnych potrawach, a to wszystko w wyjątkowej muzycznej oprawie... -  zgodnie z coroczną tradycją, Pracownicy, Studenci, Seniorzy i Przyjaciele Akademii  wzięli udział w spotkaniu świątecznym, które odbyło się 20 grudnia br. w auli AWF.

Goście wysłuchali krótkiego przemówienia Jego Magnificencji Rektora, dra hab. prof. AWF Dariusza Wielińskiego, który dziękował za wspólny rok i życzył na nadchodzące dni odpoczynku i wspaniałych chwil w gronie najbliższych. Życzenia złożyli także dziekan Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim - dr hab. Leszek Zguczyński oraz biskup pomocniczy Archidiecezji Poznańskiej Damian Bryl, który wygłosił też bożonarodzeniowe przesłanie.

W świąteczny nastrój wprowadziła zebranych muzyka w wykonaniu duetu smyczkowego "Ekspresja", który zagrał znane polskie kolędy.  Popularne świąteczne utwory w jazzowych aranżacjach zagrał zespół Gentle Jazz Trio pod kierownictwem Roberta Wojciechowskiego.

Więcej o liderze zespołu - wokaliście, kompozytorze i gitarzyście, można przeczytać tutaj:

www.facebook.com/RobertRobsonWojciechowski/