Biuro podróży Kitewyjazdy.pl Marcin Remplewicz, które organizuje wyjazdy kitesurfingowe na cały świat poszukuje:

Studentki wydziału TiR do pracy w biurze w Poznaniu przy ulicy Katowickiej na 1/2 etatu (4 godziny od poniedziałku do piątku) w godzinach do wyboru między 9.00-18.00 od stycznia 2018 roku.

Przede wszystkim oczekuje bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Atutem też będzie znajomość języka portugalskiego bądź hiszpańskiego.

Warunki do uzgodnienia po rozmowie kwalifikacyjnej.

Stawka wyjściowa 13zł/godzina.

Istnieje możliwość długoterminowej współpracy.

Najlepiej aby kandydatka była obecnie na 2 lub 3 roku studiów.

Cv i zapytania proszę przesyłać na adres:

KITEWYJAZDY

Marcin Remplewicz