PRACA DLA INSTRUKTORKI FITNESS

Kogo szukamy?

Poszukuję studentki-instruktorki fitness prowadzącej treningi na trampolinach.

Mile widziane doświadczenie i szkolenie w w/w zakresie.

Certyfikat nie jest konieczny, bardziej docenię łatwość nawiązywania kontaktu z grupą, charyzmę i profesjonalne podejście do treningu.

Co oferujemy?

- Umowa- zlecenie,
- prowadzenie treningów fitness na trampolinach Fit and jump,
- stałość zatrudnienia i pensji. Dogodne warunki finansowe.

Możliwość prowadzenia dwóch treningów pod rząd za wyższą niż na mieście stawkę.

Informacje dodatkowe

Miejsce prowadzenia zajęć Daszewice- 8km od Starołęki. Możliwy dojazd komunikacją miejską autobus nr 58.

Kontakt:
509145560 Anna Wiatrowska