lekcjawychZapraszamy studentów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie im. Eugeniusza Piaseckiego Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej. Celem konkursu, który już po raz jedenasty organizuje nasza Akademia, jest wyłonienie najciekawszej lekcji wychowania fizycznego, która nie tylko kształtuje sprawność fizyczną, ale także uczy współpracy, pozwala wyrazić siebie i wychowuje.

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.metodyka.awf.poznan.pl.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej - Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego jest dr hab., prof. AWF Michał Bronikowski a Sekretarzem - dr Agata Glapa.

Regulamin konkursu
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody