zpluw 1Zakład Pływania i Ratownictwa Wodnego AWF Poznań wraz z Fundacją na rzecz AWF w Poznaniu zapraszają na konferencję metodyczno-szkoleniową dla instruktorów i nauczycieli pływania. Konferencja jest częścią programu nauki pływania dla dzieci klas II i III w poznańskich szkołach podstawowych.

Nowością będzie część praktyczna, która zostanie przeprowadzona na pobliskim basenie AWF, przy ul Droga Dębińska. Należy więc zabrać ze sobą obuwie przeznaczone do poruszania się przy basenie, np. klapki.

Każdy uczestnik otrzyma pakiet, w skład którego wejdą materiały konferencyjne, książka na temat metodyki nauczania pływania oraz koszulka.

Termin: 13 kwietnia 2018, godzina 11.
Miejsce: Sala wykładowa 023/024, Nowy Budynek Dydaktyczny AWF Poznań, poziom -1.

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu!

Udział jest bezpłatny dla nauczycieli i instruktorów pływania.

Udział w konferencji jest możliwy po wcześniejszej rejestracji elektronicznej (ilość miejsc ograniczona):

formularz rejestracyjny
program konferencji