erasmus logoRozpocznij swoją przygodę - jedź na studia lub praktykę zagraniczną Erasmusa+! Biuro Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór na zagraniczne wyjazdy stypendialne w roku akademickim 2018/2019 (semestr zimowy i letni).

Termin składania formularza aplikacyjnego: 13 kwietnia br. godz. 14.30
Miejsce: Biuro Współpracy z Zagranicą, budynek rektoratu, pok. 102.

Uwaga: studenci I i III roku studiów licencjackich mogą aplikować na wyjazd tylko w semestrze wiosennym. Studenci II roku studiów licencjackich mogą aplikować na wyjazd tylko w semestrze jesiennym. Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o dostarczenie kserokopii suplementu do dyplomu.

Formularz rekrutacyjny
Wykaz uczelni partnerskich