kolano thumbStudenckie Koło Naukowe Fizjoterapii oraz Przewodnicząca Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Balneologii i Medycyny Fizykalnej, zaprasza studentów fizjoterapii na wykład otwarty "Standardy postępowania ortopedycznego i fizjoterapeutycznego w przypadku uszkodzenia łąkotki bocznej". Zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści, praktycy z Kliniki Stawów - dr n. med. Szymon Kujawiak (lekarz ortopeda) oraz mgr Dawid Kunc (fizjoterapeuta, osteopata).

Warsztaty będą okazją do pogłębienia wiedzy klinicznej oraz terapeutycznej. Zwrócą również uwagę na symbiozę współpracy lekarz - fizjoterapeuta. Warsztat odbędzie się 25 kwietnia w godz. 17-18.30 w sali 023/024 w budynku dydaktycznym.

Obowiązuje rejestracja: [link]