bobby burch 319840Sekcja żeglarska zaprasza wszystkich studentów wydziału WFSIR AWF w Poznaniu do uczestnictwa we wspólnej przygodzie, jaką jest kurs i obóz na patent żeglarza jachtowego!

Patent uprawnia do prowadzenia jachtów żaglowych na śródlądziu bez ograniczeń i jachtów o długości 12m po pokładzie, w porze dziennej, 2 mile morskie od brzegu po morzach. Kurs odbędzie się na Mazurach w terminie 29.08-07.09.2018 r.

Więcej informacji oraz zapisy:

Dr Leszek Kostański
Zakład Sportów Różnych i Organizacji Obozów