rekrut 2018Na parterze budynku dydaktycznego znajduje się Biuro Obsługi Rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Tam należy dostarczyć wymagane zaświadczenia, dokumenty i świadectwa.

W poruszaniu się po kampusie pomoże specjalnie przygotowana mapka, na której są zaznaczone: budynek, w którym znajduje się Biuro Obsługi Rekrutacji, hala sportowa, gdzie odbędzie się egzamin dla kierunku Taniec w kulturze fizycznej oraz pływalnia w budynku City Zen, gdzie przystąpicie do egzaminu z pływania.

MAPKA KAMPUS 2018 www
Harmonogram egzaminów i najważniejsze daty rekrutacji znajdziecie poniżej.

3 lipca - ostatni dzień na rejestrację w elektronicznym systemie IRK oraz przypisanie opłaty rekrutacyjnej.

Do 6 lipca br. należy dostarczyć zaświadczenia o posiadanej klasie sportowej oraz świadectwa ukończenia szkoły średniej (dotyczy kierunków Wychowanie Fizyczne oraz Sport)

6 lipca - 12:00 - 16:00 - egzamin z wybranych technik tanecznych dla sprawdzenia umiejętności w celu przypisania do odpowiedniej grupy (wyłącznie kierunek Taniec w Kulturze Fizycznej) oraz 10:15 - 16:15 - egzamin sprawnościowy z pływania (dotyczy tylko kierunku Turystyka i Rekreacja)

9 lipca - 08:00 - 18:00 - egzamin sprawnościowy z pływania (dotyczy tylko kierunku Fizjoterapia)

10 lipca - 08:00 - 18:00 - egzamin sprawnościowy z pływania (dotyczy tylko kierunku Sport)

11 lipca – 08:00 - 18:00 - egzamin sprawnościowy z pływania (dotyczy tylko kierunku Wychowanie Fizyczne)
- udostępnienie list rankingowych na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Animacja Osób 50+

11-16 lipca - termin dostarczenia wymaganych dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Animacja Osób 50+

16 lipca - udostępnienie list rankingowych na kierunkach Wychowanie Fizyczne, Sport, Taniec w Kulturze Fizycznej, Fizjoterapia, Dietetyka

16-19 lipca - termin dostarczenia wymaganych dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych na kierunkach Wychowanie Fizyczne, Sport, Taniec w Kulturze Fizycznej, Fizjoterapia, Dietetyka

17 września - publikacja ostatecznych list osób przyjętych na studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody