mountain bike 175215 1280Do 12 września br. trwa nabór na kierunek Turystyka i Rekreacja (studia pierwszego stopnia). To propozycja dla wszystkich, którzy lubią pracę z ludźmi, w przyszłości chcą zarabiać m.in. na organizacji wypraw, animowaniu czasu, zarządzaniu np. hotelami, ośrodkami wypoczynkowymi, odnowy biologicznej itp.Więcej informacji: http://www.awf.poznan.pl/pl/rekrutacja-kierunki-tir.

Zarejestrować można się na: http://awf.poznan.pl/rekrutacja.

Uwaga! Kto nie dostał się na studia pierwszego stopnia na kierunki Wychowanie Fizyczne, Dietetyka czy na pięcioletnią Fizjoterapię w AWF w Poznaniu, może jeszcze składać dokumenty w naszym Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim.
Tam rejestracja trwa do 20 września.
Więcej: http://www.gorzow.awf.poznan.pl/42-aktualnosci/aktualnosci-2018/528-uwaga-kandydaci-na-studia.html
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody