NN logo CMYKNiecały miesiąc dzieli nas od jednego z najciekawszych wydarzeń popularnonaukowych w Europie. Już 28 września startuje kolejna edycja słynnej już Nocy Naukowców. Nasza uczelnia po raz kolejny bierze udział w tej imprezie. W programie znajdują się zajęcia
z obszaru tańca, dietetyki, biologii i wielu innych – razem 16 warsztatów, czyli 16 okazji
do dobrej zabawy i poszerzenia wiedzy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w ofercie przygotowanej przez Akademię Wychowania Fizycznego! Czeka nas noc pełna atrakcji: pokazów, eksperymentów i warsztatów.
 
Wszystkie wydarzenia w ramach Nocy Naukowców są DARMOWE.
Nie prześpij tej nocy – baw się z nami!

Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na: http://www.poznan.nocnaukowcow.pl/

Pracownicy AWF mają możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc na wydarzenia tegorocznej edycji w naszej uczelni. Zapraszamy z rodzinami i znajomymi do udziału w tym wydarzeniu. 
Rezerwacje na wybrane warsztaty prosimy zgłaszać do 31 sierpnia br. na adres:   w treści maila wpisując dane zamawiającego, nazwę warsztatu, godzinę i liczbę osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Program tegorocznej edycji można zobaczyć tutajhttp://pliki.awf.poznan.pl/nn/noc_naukowcow_program_2018.pdf
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody