erasmus logoBiuro Współpracy z Zagranicą informuje, że są jeszcze wolne miejsca na zagraniczne wyjazdy stypendialne w semestrze wiosennym, w roku akademickim 2018/2019.
Zainteresowanych zapraszamy do składania formularza rekrutacyjnego do BWZ, do 9 października br. (budynek rektoratu, pok. 102, godz. 11.00 - 14.30).

Szczegółowe informacje o programie Erasmus+ i procedurach obowiązujących na AWF w Poznaniu dostępne są stronie BWZ: http://www.wzz.awf.poznan.pl w zakładce: studenci OUTGOING

wolne miejsca - Wydział WFSiR
wolne miejsca - Wydział Turystyki i Rekreacji