nn2018 thumbJak się trzymasz? Jaki masz kręgosłup i czy prosto zawsze znaczy dobrze? Bądź zrównoważony, czyli co ma wspólnego jazda na rowerze z równowagą i jak to zmierzyć? Psy, koty i ich pasożyty - czy jest się czego bać? Sprawni, szybcy i wściekli - dołącz do szalonego treningu zawodników futbolu amerykańskiego! To tylko niektóre z zajęć proponowanych przez AWF.

10 września ruszyła rejestracja na wydarzenia Nocy Naukowców. Zachęcamy do wybierania interesujących wydarzeń z programu Noc Naukowców Poznań! W ofercie naszej Uczelni są warsztaty dla dużych i małych, dla wnuków z dziadkami i córek z mamami, dla fanów tańca, sportu, zdrowego żywienia i tajemnic ludzkiego ciała. Zobacz program: [link]

Więcej informacji i rejestracja na stronie: poznan.nocnaukowcow.pl
Serdecznie zapraszamy. To będzie noc pełna atrakcji: pokazów, eksperymentów i warsztatów. Wszystkie wydarzenia w ramach Nocy Naukowców są darmowe.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody