pbo19 logoProjekt Trener Osiedlowy i Senioralny AWF, od przeszło dziesięciu lat króluje na poznańskich boiskach i salach. To czy będzie realizowany w 2019 roku zależy tylko od nas! Aby przyczynić się do jego realizacji wystarczy oddać głos na projekt numer 16 w Poznańskim Budżecie Obywatelskim.

Nie trzeba być zameldowanym w Poznaniu, wystarczy podać poznański adres zamieszkania nawet czasowego. Zajmie to około dwóch minut a możliwe, że da radość tysiącom dzieci i seniorów.

Dodatkowo w tym roku zgłoszono również dwa projekty regionalne, które polecamy Państwa uwadze: IV.7 - "Nasz sportowy fyrtel." oraz V.2 - "Sportowy Grunwald"- darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne dla mieszkańców. Prosimy Państwa również o wsparcie tych projektów, gdyż o ile uda się pozyskać fundusze, będziemy w tych miejscach rozszerzać zajęcia o aktywności dla seniorów dzieci i młodzieży.

Każdy może oddać trzy głosy. Aby zagłosować należy wejść na stronę — [link], zaznaczyć projekty 16, IV.7, V.2, podać swoje imię, nazwisko, PESEL oraz poznański adres zamieszkania (bezpieczeństwo danych jest gwarantowane przez Urząd Miasta Poznania). Następnie wystarczy wypełnić obrazek weryfikacyjny i nacisnąć przycisk GŁOSUJE.

Z góry dziękujemy wszystkim absolwentom i sympatykom Akademii, którzy przyczynią się do pozyskania funduszy na flagowe projekty AWF.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody