07.11 SenatJego Magnificencja Rektor Akademii Wychowania fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu serdecznie zaprasza całą społeczność akademicką na UROCZYSTE POSIEDZENIE SENATU Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, które odbędzie się 13 listopada 2018 roku o godz. 11.00 w Auli Uczelni. Szczegóły posiedzenia w programie.
 
W uroczystym posiedzeniu Senatu z okazji jubileuszu 100-lecia Akademii wezmą udział członkowie rad wydziałów Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji, Wydziału Turystyki i Rekreacji oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim.

Porządek posiedzenia:
Hymn państwowy
1. Otwarcie posiedzenia Senatu – wystąpienie JM Rektora prof. AWF dr. hab. Dariusza Wielińskiego
2. Rys historyczny Uczelni
3. Uchwała w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania z działalności Uczelni w roku akademickim 2017/2018
4. Promocje doktorów habilitowanych
5. Wręczenie medali i wyróżnień
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody