sala novotel2Wraz z nowym rokiem akademickim 2018/2019 weszliśmy w rok obchodów 100-lecia studiów wychowania fizycznego w Poznaniu – 100 lat Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Z tej okazji JM Rektor AWF wraz z Komitetem ds. Obchodów Stulecia AWF na czele z Przewodniczącym – prof. dr. hab. Janem Celichowskim, zapraszają Pracowników, Absolwentów, Studentów i Przyjaciół naszej Uczelni na Bal 100-lecia AWF, który odbędzie się 21 września 2019 r. o godz. 20.

 
Właśnie ruszyła rejestracja na bal. Warto decydować się od razu, ponieważ cena początkowa „na zachętę” jest niższa – wynosi 190 zł od osoby. Od 16 lutego do 15 maja 2019 cena wzrośnie do 210 zł za osobę, a od 16 maja do 30 czerwca wyniesie już 230 zł za osobę.

Bal odbędzie się w hotelu Novotel przy ul. Plac Andersa 1 (naprzeciw Starego Browaru), a więc blisko uczelni. Rozpocznie się o godz. 20. W cenie zabawa do godz. 4 rano – przy akompaniamencie zespołu muzycznego – atrakcyjne menu, lampka szampana na wejście, butelka wina i alkoholu wysokoprocentowego na stolik. Istnieje też możliwość nieodpłatnego wniesienia alkoholu. O wszelkich atrakcjach i szczegółach programu będziemy informować na stronie 100-lecia AWF, na wydarzeniu na profilu społecznościowym Facebook oraz w mailach do Państwa.

Zachęcamy do przejścia na stronę: www.awf.poznan.pl/100lat/pl/. Tam będziemy wrzucać na bieżąco informacje o wydarzeniach jubileuszowych. Zapraszamy zwłaszcza do zapoznania się z zakładkami Bal i Kalendarz wydarzeń.

Więcej o balu i rejestracja na: http://awf.poznan.pl/100lat/pl/bal
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody