W dzungli BorneoProf. Tomasz Tasiemski – kierownik Katedry Adaptowanej Aktywności Fizycznej z naszej Uczelni, znalazł się wśród 20 półfinalistów XVI edycji konkursu „Człowiek bez barier”. Tak zdecydowali członkowie kapituły konkursu. Teraz odbywa się głosowanie o Nagrodę Publiczności. Zachęcamy do głosowania na kandydata z AWF.W celu oddania głosu należy wejść na stronę http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/686851, kliknąć przycisk „Głosuj” pod opisem sylwetki wybranego kandydata, a następnie potwierdzić udział w głosowaniu otwierając link przesłany przez organizatorów. Głosowanie trwa do 14 listopada br.

Oficjalne ogłoszenie werdyktu jury, wyników głosowania internautów oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 3 grudnia br., podczas Gali Finałowej w Zamku Królewskim w Warszawie. Gala konkursu „Człowiek bez barier” będzie transmitowana na żywo na portalu www.niepelnosprawni.pl.

Konkurs „Człowiek bez barier” jest organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Jego celem jest przedstawienie osób z niepełnosprawnościami, których społeczna aktywność, zaangażowanie i postawa mogą być dla innych przykładem i źródłem motywacji do przełamywania barier w życiu codziennym.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody