erasmus logoBiuro Współpracy z Zagranicą informuje, że są jeszcze ostatnie wolne miejsca na zagraniczne wyjazdy stypendialne w semestrze wiosennym, w roku akademickim 2018/2019.
Zainteresowanych zapraszamy do składania formularza rekrutacyjnego do BWZ, (budynek rektoratu, pok. 102, godz. 11.00 - 14.30).
Wydział WFSiR - kierunek Fizjoterapia
- Węgry
Wydział WFSiR - kierunek Wychowanie Fizyczne i Sport
- Grecja, Portugalia, Węgry
Wydział WFSiR - kierunek Dietetyka
- Węgry
Wydział Turystyki i Rekreacji
- Portugalia, Węgry

Szczegółowe informacje o wolnych miejscach w Biurze Współpracy z Zagranicą (budynek rektoratu, pok. 102, godz. 11.00 - 14.30).

Formularz rekrutacyjny