wyklad kobylarz„Ból głowy w praktyce fizjoterapeuty” – to temat wykładu Mateusza Kobylarza – założyciela Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej (ATMIS), który wygłosi 19 listopada br. o godz. 17 w Budynku Dydaktycznym AWF w sali 023/024.Wykład z elementami warsztatu zorganizowany został z myślą o studentach Fizjoterapii naszej Uczelni. Mateusz Kobylarz, jako założyciel ATMIS oraz Dry Needling Polska, organizuje szkolenia oraz warsztaty na terenie kraju. Będzie to więc wyjątkowa okazja do zdobycia lub poszerzenia wiedzy na temat tego typu terapii. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Mateusz Kobylarz jest absolwentem fizjoterapii w Uniwersytecie Króla Juana Carlosa w Madrycie, ukończył studia podyplomowe z zakresu Ortopedycznej Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej na UKJC pod okiem dra Fernandez de las Penas. Dodatkowo tłumaczył i asystował na ponad 20 kursach Trigger Point Dry Needling prowadzonych przez dra Ricardo Ortegę Santiago w Polsce. Pracował także w prywatnej klinice fizjoterapii w Madrycie i z drużyną piłkarzy ręcznych. Obecnie studiuje osteopatię w Flanders International College of Osteopathy (FICO Osteopathy Academy) w Krakowie.

Organizatorem wystąpienia jest Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii pod opieką dr Patrycji Rąglewskiej.


Fot. ATMIS - Akademia Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK Nie wyrażam zgody