04.12 Ludwikowo miniaturaProblemy w diagnostyce i leczeniu osób starszych to główne zagadnienia poruszane na XVIII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w Ludwikowie, która odbędzie się 14 grudnia br. o godz. 10 w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii Szpital w Ludwikowie. Kierownikiem naukowym konferencji jest prof. AWF dr hab. med. Aleksander Barinow-Wojewódzki, Dyrektor Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii oraz kierownik Katedry Rehabilitacji w Chorobach Wewnętrznych i Zakładu Rehabilitacji Pulmonologicznej i Reumatologicznej AWF Poznań. Szczegóły w programie wydarzenia.

Program wydarzenia:
XVIII Konferencja Naukowo Szkoleniowa w Ludwikowie