DSC06715Dr Marcin Grześkowiak z Zakładu Rehabilitacji Pulmonologicznej i Reumatologicznej AWF Poznań uzyskał najwyższy stopień specjalizacji fizjoterapeutów w dziedzinie terapii manualnej – tytuł Orthopaedic Manipulative Physical Therapy (OMPT). Równocześnie został jedynym fizjoterapeutą z tym tytułem w Poznaniu oraz trafił do grona ok. 30 tak wykwalifikowanych ekspertów w Polsce.

Odbyte przez dra Grześkowiaka szkolenie specjalizacyjne oraz zdany wieloetapowy egzamin Orthopaedic Manipulative Physical Therapy były pierwszą okazją do zdobycia tej kwalifikacji w Polsce. Wszystko odbywało się zgodnie ze standardami szkolenia Międzynarodowej Federacji Ortopedycznej Terapii Manualnej (IFOMPT), co jest gwarancją jednakowych standardów szkolenia na całym świecie.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!