Program STATISTICA 13

Osoby zainteresowane programem Statistica na lata 2018 i 2019, prosimy o zapoznanie się z warunkami użytkowania oprogramowania Statistica i wypełnienie załączonego wniosku (studenci i doktoranci mają obowiązek przedłożyć aktualną legitymację studencką) oraz dostarczenie go do Sekcji Obliczeniowej (budynek Biblioteki Głównej pokój 102 do pani mgr Elżbiety Hurnik, tel. 61 835 50 88). Wniosek ten będzie podstawą do wydania oprogramowania na dwa lata oraz da możliwość pobrania najnowszej wersji ww. pakietu programu Statistica.

Warunki użytkowania programu
Wniosek dla pracowników
Wniosek dla studentów i doktorantów

Komunikat Rektora w sprawie organizacji pracy Uczelni w terminach około majowych - [link].

Uczelniana Komisja Socjalna Pracowników AWF przypomina osobom zainteresowanym o upływającym terminie składania Załącznika nr 3  t.j. Wniosku – Zgłoszenie na wczasy.
Wniosek jest dostępny na stronie internetowej Uczelni w zakładce: Dla Pracownika – Druki i pisma.
 
Druki przyjmują do dnia 28 lutego 2017 r.: 
- W Gorzowie Wlkp. Jolanta Biernacka, Biblioteka tel. 72-79-278
- W Poznaniu Gabriela Błaszczyk, Dział Kadr i Płac, budynek główny, pok.112, tel.50-95

Program STATISTICA 10.0
W związku z odnowieniem licencji oprogramowania Statistica na lata 2016 i 2017, prosimy osoby zainteresowane przedłużeniem licencji lub zainstalowaniem tego oprogramowania o zapoznanie się z warunkami użytkowania oprogramowania Statistica i wypełnienie załączonego wniosku oraz dostarczenie go do Sekcji Obliczeniowej (budynek Biblioteki Głównej pokój 102 do pani mgr Elżbiety Hurnik, tel. 61 835 50 88). Wniosek ten będzie podstawą do wydania kodu przedłużenia licencji na kolejne dwa lata oraz da możliwość pobrania najnowszej wersji ww. pakietu programu Statistica.
Otrzymany kod przedłuży działanie wcześniej zainstalowanych i zarejestrowanych  wersji jednostanowiskowych do 31 grudnia 2017 roku, ale należy go użyć przed 31 stycznia 2016 roku. Po tym terminie nie będzie możliwe użycie kodu przedłużającego i konieczna będzie ponowna instalacja oprogramowania.
W związku ze zmianami procedur generowania kluczy licencyjnych przez firmę StatSoft. Kody licencyjne będą do pobrania po 11.01.2016 roku.
 

Pracownicy których piloty do szlabanów nie działają, proszeni są o pilne dostarczenie ich, w celu naprawy, do pok. nr 300 - Budynek Główny AWF.
Dział Administracyjno-Gospodarczy.


Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego Budynków w Poznaniu:

Budynek Główny
Budynek Dydaktyczny
Budynek Dydaktyczno-sportowy (Akademickie Centrum Kultury TROPS)
Budynek Rektoratu
Biblioteka
Dom Studencki
Stara Willa

Oświadczenie:

Oświadczenie zapoznania się z instrukcją bezpieczeństwa


W związku z pytaniami dotyczącymi źródeł finansowania w programie EOD, poniżej zamieszczamy możliwe źródła.

Źródła finansowania

Platforma Obsługi Nauki Platon U3

Zachęcam do korzystania z bezpłatnej platformy obsługi nauki „Platon U3”. Usługi zbudowane są w oparciu o innowacyjną infrastrukturę obliczeniowo-usługową, o zasięgu ogólnokrajowym, dostarczającą aplikacje na żądanie, przestrzeń dyskową na potrzeby archiwizacji oraz inne usługi. Dostęp do platformy dla pracowników Uczelni jest bezpłatny.

Szczegóły: https://pcss.cloud.pionier.net.pl/index.php?page=aboutProject
Rejestracja użytkownika: https://pcss.cloud.pionier.net.pl/index.php?page=register

Inż. Lechosław Petruk

Oprogramowanie Teamviewer


W związku z zakupem przez Uczelnię oprogramowania Teamviewer informuję, że trwa sukcesywne instalowanie oprogramowania na komputerach podłączonych do uczelnianej sieci komputerowej. Na komputerach instalowany jest program o nazwie „pomoc IT”.

Oprogramowanie to służy między innymi do zdalnego wsparcia użytkowników przy różnych problemach komputerowych. Chcąc skorzystać z pomocy zdalnej wystarczy uruchomić skrót „pomocIT” i podać przez telefon numer ID bez zamykania programu. Po podaniu numeru pracownik naszego działu będzie miał możliwość zdalnego usunięcia problemu. Jednocześnie informuję, że nawiązane połączenie jest bezpieczne i nie stanowi zagrożenia dla danych zgromadzonych na komputerze. Plik do pobrania tutaj.
Pracownicy których piloty do szlabanów nie działają,  proszeni są o pilne dostarczenie ich w celu naprawy pok. nr. 300 - Budynek Główny AWF.Dział Administracyjno-Gospodarczy.