UWAGA! Ten serwis internetowy używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Polityka prywatności serwisu internetowego AWF Poznań


Nasza strona używa plików cookies do gromadzenia danych statystycznych, dostosowania treści serwisu do zainteresowań użytkowników, oraz prawidłowego funkcjonowania niektórych elementów naszego serwisu. Pliki cookies pozwalają stwierdzić, które informacje na naszej stronie są dla Państwa ciekawe i najchętniej czytane.

Mogą Państwo kontrolować cookies poprzez zmiany ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jednak wszelkie zmiany w tych ustawieniach mogą wpłynąć na funkcjonowanie naszego serwisu.

Aktualności


Uwaga Studenci II roku WF!

Prosimy o zgłaszanie się do opiekunów merytorycznych w celu omówienia i oceny zeszytów z praktyk dydaktycznych asystenckich w szkołach podstawowych. Prosimy o zgłaszanie się w godzinach dyżurów. Poniżej listy studentów:

dr Jacek Tarnas - Zakład Sportów Różnych i Organizacji Obozów
  • Sołtys Bartłomiej
  • Soszyńska Marta
  • Sporny Jakub
  • Sterczyński Marcin
  • Stodzierz Agata
  • Synowiec Paweł
  • Szabelska Jagoda
  • Szary Adrian
  • Szczerkowski Szymon
  • Szklarski Adrian
  • Szmytka Damian
  • Szymańska Joanna
  • Szymczak Zbigniew
  • Tomaszczyk Hubert
  • Urbaniak Weronika
  • Wawrzyniak Jakub
  • Wiączek Joanna
  • Wierucki Remigiusz
  • Wiśniewska Joanna
  • Wojciechowski Tomasz
  • Wojewódzka Monika
  • Wojtkowiak Paulina
  • Woliński Robert
  • Wolniewicz Szymon
  • Wołowicz Beata
  • Wypijewska Martyna
  • Zając Roksana
  • Zaręba Julia
  • Zarówny Jakub
  • Zielnica Kamil
  • Zimny Natalia
  • Zubko Patrycja
dr Magdalena Król-Zielińska - Zakład Dydaktyki Aktywności Fizycznej
  • Kolbertowicz Greta
  • Kołaczyk Gabriela
  • Kopczewski Karol
  • Korpik Dominik
  • Kowalczyk Emilia
  • Krzewina Piotr
  • Krzyśka Dominik
  • Kubot Mikołaj
  • Kujawa Mateusz
  • Kuligowski Dominik
  • Kuts Grzegorz
  • Kwiatkowski Mikołaj
  • Lanski Aleksander
  • Lech Piotr
  • Lewandowska Joanna
  • Linka Kamil
  • Lipiec Sebastian
  • Lis Ewa
  • Łusiewicz Maciej
  • Maciołek Jakub
  • Maćkowiak Mariusz
  • Majchrowski Krzysztof
  • Majek Anna
  • Marciniak Martyna
  • Marek Martyna
  • Matuszewska Anna
  • Michalski Mateusz
  • Mogiłka Maciej
  • Morawski Mikołaj
  • Musiał Bartosz
  • Niedbalska Sonia
  • Niedzielski Marcin
dr Adam Kantanista - Zakład Dydaktyki Aktywności Fizycznej
  • Adamowicz Mikołaj
  • Andrzejak Mikołaj
  • Aniśko Bartosz
  • Antczak Damian
  • Balcerowska Daria
  • Betz Zuzanna
  • Białostocka Karolina
  • Biegański Martin
  • Buchner Klaudia
  • Cegielski Bartosz
  • Chromińska Patrycja
  • Chrzanowska Angelika
  • Cibe Kamila
  • Cichowicz Michał
  • Cichowski Grzegorz
  • Czarnecki Andrzej
  • Czarnobaj Tomasz
  • Czemerys Kinga
  • Dąbrowska Paulina
  • Dembowski Wojciech
  • Deniz Jakub
  • Derwich Aneta
  • Disterheft Edyta
  • Długosz Axel
  • Domańska Marta
  • Durczyńska Małgorzata
  • Dworczak Klaudia
  • Dzierbun Hubert
  • Eitner Michał
  • Elińska Zuzanna
  • Fabjański Robert
  • Frankowski Dorian
dr Joanna Borowiec - Zakład Dydaktyki Aktywności Fizycznej
  • Garcorz Grzegorz
  • Giętkowski Szymon
  • Gołębiewska Stella
  • Grochowska Sandra
  • Grycman Bartosz
  • Grzegorek Weronika
  • Grzelak Rafał
  • Grzemski Robert
  • Grześkowiak Agata
  • Guzowska Agnieszka
  • Halak Klaudia
  • Hałas Damian
  • Hirsh Mikołaj
  • Jabłońska Agnieszka
  • Janelt Wiktoria
  • Jańczak Karolina
  • Jaroszczak Tomasz
  • Jaroszewicz Paulina
  • Jasiewicz Artur
  • Juszczak Tomasz
  • Kaczor Jakub
  • Kadylak Sebastian
  • Kaliszan Krzysztof
  • Karkoszka Tomasz
  • Karnecki Błażej
  • Kasica Jakub
  • Kasjaniuk Agata
  • Kasprzyk Katarzyna
  • Klemczak Krzysztof
  • Klimacka Weronika
  • Kobyliński Michał
mgr Mateusz Ludwiczak - Zakład Dydaktyki Aktywności Fizycznej
  • Nowacki Dominik
  • Nowacki Marcel
  • Nowak Adrian
  • Nowak Dariusz
  • Nowak Kamila
  • Nowak Marta
  • Nowak Mikołaj
  • Olejnicka Zuzanna
  • Ołdakowska Aleksandra
  • Opic Mikołaj
  • Pachurka Paulina
  • Paciorek Adam
  • Pawlak Filip
  • Pawłowski Mikołaj
  • Piasecka Ksenia
  • Piasecki Robert
  • Pieczarka Kamil
  • Piskunova Anna
  • Plucińska Anita
  • Pomieciński Łukasz
  • Rajmann Artur
  • Ratajczak Piotr
  • Rosik Paulina
  • Rybarczyk Szymon
  • Ryczak Maja
  • Rydzyński Robert
  • Rzewińska Izabela
  • Rzysko Daniel
  • Serafin Damian
  • Skompski Dawid
  • Skóra Paweł
  • Skórczyński Krystian

Uwaga Studenci I SUM!

Informujemy, że niżej wymienieni studenci I roku SUM, których zeszyty są omawiane z p. dr Magdaleną Król-Zielińską, mogą przed przerwą wakacyjną zgłosić się podczas dyżuru we wtorek, 27 czerwca, o godz. 13.00 (kolejny dyżur odbędzie się 5 września br.):

  • Robert Belnik
  • Dominika Lewińska
  • Rafał Nojgebauer
  • Adrian Krokosz
  • Adriana Piotrowska
  • Jakub Nadolski
  • Tomasz Maciejewski
  • Przemysław Lewandowski
  • Magdalena Lewandowska
  • Sandra Lichtenstein
  • Kamil Pawlicki
  • Damian Drewnowski
  • Michał Szczupak
  • Mateusz Krawczyk
  • Bartosz Majewski
  • Emilia Dziubańska
  • Michał Szarejko
  • Bartosz Dykaw
  • Karol Witkowski
  • Miłosz Sroczyński

Uwaga Studenci I SUM!

Informujemy, ze niżej wymienieni studenci I roku SUM proszeni są o wpisanie się na termin sprawdzenia zeszytów do dra Jacka Tarnasa (link do zapisów):
  • Monika Kowalska
  • Kinga Tratwal
  • Patryk Rychlik
  • Marcin Roszkowicz
  • Ludmiła Czuk
  • Paulina Kosmalska
  • Hubert Galant
  • Jakub Zeman
  • Kacper Szpak
  • Daniel Bartłomiejczyk
  • Jakub Wiśniewski
  • Martyna Widyńska
  • Marcin Parus
  • Olga Jankowska
  • Tomasz Szczepański
  • Kacper Koszal
  • Piotr Słabuszewski
  • Kinga Sobieska
  • Nina Tomaszewska
  • Karolina Andrzejewska

Uwaga Studenci II roku WF!

Informujemy, że na prośbę części studentów III termin dostarczenia dokumentacji został przesunięty na wtorek, 20 czerwca (dyżur: 10.00-13.00).


Uwaga Studenci Niestacjonarni I roku SUM!

Informujemy, że na prośbę części studentów zmianie uległy terminy dostarczenia dokumentacji z praktyk dydaktycznych w gimnazjach:
  • I termin - 17.06.2017,
  • II termin - 24.06.2017 (dużur 24.06: godz. 11.00-12.30),
  • III termin - 30.06.2017.
W związku z tym, w powyższych terminach odbędą się dyżury, podczas których będzie można dostarczyć dokumentację. Istnieje również możliwość dostarczenia zeszytów podczas dyżurów w dni powszednie lub przesłania ich listem poleconym na adres uczelni z dopiskiem "Biuro Obsługi Praktyk Studenckich". Przypominamy także, że studenci, którzy nie dostarczyli jeszcze umów ze szkołami muszą jak najszybciej to zrobić.

Uwaga Studenci I roku SUM!

Informujemy, że można się zgłaszać do opiekunów merytorycznych w celu omówienia i oceny zeszytów z praktyk dydaktycznych w gimnazjach. Prosimy o zgłaszanie się w godzinach dyżurów. Poniżej listy opiekunów i studentów:


dr Jacek Tarnas - Zakład Sportów Różnych i Organizacji Obozów
  • Monika Kowalska
  • Kinga Tratwal
  • Patryk Rychlik
  • Marcin Roszkowicz
  • Ludmiła Czuk
  • Paulina Kosmalska
  • Hubert Galant
  • Jakub Zeman
  • Kacper Szpak
  • Daniel Bartłomiejczyk
  • Jakub Wiśniewski
  • Martyna Widyńska
  • Marcin Parus
  • Olga Jankowska
  • Tomasz Szczepański
  • Kacper Koszal
  • Piotr Słabuszewski
  • Kinga Sobieska
  • Nina Tomaszewska
  • Karolina Andrzejewska
dr Magdalena Król-Zielińska - Zakład Dydaktyki Aktywności Fizycznej
  • Robert Belnik
  • Dominika Lewińska
  • Rafał Nojgebauer
  • Adrian Krokosz
  • Adriana Piotrowska
  • Jakub Nadolski
  • Tomasz Maciejewski
  • Przemysław Lewandowski
  • Magdalena Lewandowska
  • Sandra Lichtenstein
  • Kamil Pawlicki
  • Damian Drewnowski
  • Michał Szczupak
  • Mateusz Krawczyk
  • Bartosz Majewski
  • Emilia Dziubańska
  • Michał Szarejko
  • Bartosz Dykaw
  • Karol Witkowski
  • Miłosz Sroczyński
dr Adam Kantanista - Zakład Dydaktyki Aktywności Fizycznej
  • Agata Polowczyk
  • Sonia Nowak
  • Krzysztof Jankowski
  • Aleksandra Gracz
  • Marta Jaworska
  • Tomasz Zapłata
  • Marcin Stachowski
  • Katarzyna Mendowska
  • Łukasz Rozpędowski
  • Marcin Żurczak
  • Mikołaj Kozubiński
  • Anna Wojtaszak
  • Tomasz Krzyżan
  • Paulina Lewandowska
  • Jacek Nowak
  • Dagmara Kaszubiak
  • Bartosz Paniączyk
  • Artur Zawadzki
  • Basia Zydorczak
  • Julia Przewoźna
dr Joanna Borowiec - Zakład Dydaktyki Aktywności Fizycznej
  • Michalina Grobelna
  • Dawid Kwiatkowski
  • Ewelina Szymyślik
  • Dagmara Zdunowska
  • Jakub Witczak
  • Patryk Popiel
  • Michael Turski
  • Szymon Kozłowski
  • Piotr Jaroński
  • Julia Ciążyńska
  • Katarzyna Górska
  • Oleksandr Lohin
  • Katarzyna Baranowska
  • Martyna Truśkiewicz
  • Martyna Kowalak
  • Aleksandra Paczkowska
  • Marta Nowak
  • Adrian Zasada
  • Anna Stankowska
  • Dmytro Zaichenko
mgr Mateusz Ludwiczak - Zakład Dydaktyki Aktywności Fizycznej
  • Kinga Skoczylas
  • Angelina Bentkowska
  • Małgorzata Jędrzejewska
  • Karolina Świątek
  • Karolina Pielin
  • Agata Cerajewska
  • Anna Zawadzka
  • Aleksandra Miszczyńska
  • Adrianna Jujeczka
  • Witold Natkaniec
  • Marek Kurek
  • Katarzyna Kłosowska
  • Joanna Koska
  • Piotr Krauze
  • Małgorzata Dzięgielewska
  • Iwona Gaca
  • Karolina Lewandowska
  • Norbert Grzelak
  • Tomasz Jankowiak
  • Artur Kacprzak

Uwaga Studenci Stacjonarni II roku WF!

W związku ze zbliżającymi się praktykami w szkołach podstawowych informujemy o zmianach w sposobie zapisów na praktyki:

  • studenci realizują praktyki w wybranej przez siebie szkole, jeśli dostarczą podpisaną umowę o organizację praktyk do 4 kwietnia br. (studenci, którzy byli nieobecni podczas spotkania proszeni są o jak najszybsze odebranie umów - pok. 317),
  • studenci, którzy do 4 kwietnia nie wybiorą szkół i nie dostarczą umowy, muszą w dniach 5-12 kwietnia br. zgłosić się do Pracowni - wówczas będą wysłani do kilku szkół na terenie powiatu poznańskiego - bez możliwości wyboru szkoły i opiekuna.
Przed rozpoczęciem praktyk odbędzie sie drugie spotkanie organizacyjne, podczas którego zostanie omówiony szczegółowy program praktyk.


Przedstawiamy plan plaktyk na rok akademicki 2016/17:

WYCHOWANIE FIZYCZNE
SPORT


Uwaga Studenci!

Informujemy, że w roku akademickim 2016/2017 będą obowiązywać poniższe godziny dyżurów:
  • Wtorek 10.00-13.00,
  • Środa 10.00-13.00,
  • Czwartek 10.00-13.00.
Możliwy jest także kontakt poza powyższymi godzinami, po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym.

Dyżury dla studentów niestacjonarnych w soboty i niedziele będą podawane w aktualnościach na stronie internetowej Pracowni.

Skontaktuj się z nami...

Posiadasz informację o jakimś ciekawym wydarzeniu, masz jakieś pomysły lub sugestie? Napisz do nas!

Prosimy wypełnić wszystkie cztery pola, a dodatkowo, na samym końcu podać wynik równania.
captcha
Przeładuj



sugestia