UWAGA:

W związku z wejściem w życie Ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce informujemy, że szczegółowe zasady rekrutacji na rok akademicki 2019/20 mogą zostać zmodyfikowane do końca grudnia 2018 roku.

W poruszaniu się po kampusie pomoże Ci mapka, na której są zaznaczone: budynek, w którym znajduje się Biuro Obsługi Rekrutacji, hala sportowa oraz pływalnia w budynku City Zen

MAPKA KAMPUS 2018 www

Jak tu trafić?
- z Dworca Głównego - pieszo w 20 minut spacerem idąc wzdłuż ul. Królowej Jadwigi, dojedziesz też tramwajem (linie 5, 6, 12 i 18, przystanek AWF).

Więcej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: awf.poznan.pl/rekrutacja-faq

Polub stronę facebook.com/poznanawf, tam znajdziesz informacje o aktualnościach i wydarzeniach na AWF.

Dołącz do wydarzenia na facebooku Rekrutacja AWF Poznań i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami o rekrutacji: [link]

aktualnosci rekrutacja 2018

Marzysz o karierze dietetyka lub trenera? Chcesz zostać nauczycielem wychowania fizycznego albo fizjoterapeutą? Podążasz za trendami i interesuje Cię Taniec w kulturze fizycznej. Kochasz podróżować i chcesz zrobić karierę w branży turystycznej? Interesuje Cię kariera naukowa?

W naszej Akademii możesz wybierać spośród kierunków:

Wychowanie fizyczne – kierunek dla miłośników sportu, którzy swoją przyszłość wiążą z zawodem nauczyciela.

Sport – doskonały wybór dla zawodowych sportowców i tych, którzy chcą zdobyć tytuł trenera danej dyscypliny.

Fizjoterapia – jednolite studia magisterskie kształcące najlepszych specjalistów.

Turystyka i rekreacja – doskonały wybór dla chcących pracować w branży turystycznej i hotelarskiej.

Dietetyka – praktyczne studia przygotowujące do pracy dietetyka.

Taniec w kulturze fizycznej – miejsce, w którym rozwiniesz swoje pasje i przekształcisz je w zawód.

Animacja osób 50+ - innowacyjny kierunek kształcący animatorów coraz liczniejszej grupy wiekowej – osób po 50 roku życia

Neurobiologia – studia magisterskie, prowadzone przy udziale czterech uczelni – dla osób, które myślą o karierze naukowej i naukowo-badawczej