Oferty pracy w AWF

Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Teorii i Metodyki Zespołowych Gier Sportowych.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Psychologii.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Żywności i Żywienia.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko wykładowca w Zakładzie Żywności i Żywienia.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko instruktora w Zakładzie Sportów i Edukacji Obronnej.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Anatomii.

{Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Fizjologii.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Biomechaniki.

[Pełna treść ogłoszenia]
Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Geoekologii Turystyki i Rekreacji.

[Pełna treść ogłoszenia]
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie oraz dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z niniejszego serwisu internetowego, bez zmiany tych ustawień oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
OK